Oferta reklamowa

"Puls Gminy" to bezpłatny magazyn dla mieszkańców Gminy Dopiewo. Pismo ukazuje się w nakładzie 6000 egzemplarzy, w cyklu miesięcznym. Magazyn dostarczany jest bezpłatnie do mieszkańców Gminy Dopiewo i podmiotów gospodarczych. Kolportowany jest w stałych punktach dystrybucyjnych oraz bezpośrednio do gospodarstw domowych.

 

Kto czyta Puls Gminy?

Odbiorcami magazynu są mieszkańcy Gminy Dopiewo, konsumenci oraz podmioty gospodarcze.

Jaka jest siła dotarcia naszego, lokalnego magazynu?

Średnio jeden egzemplarz czytany jest przez 5 osób.

Gdzie nas znajdziesz?

Wersję papierową dostarczamy do stałych punktów dystrybucyjnych na terenie gminy oraz gospodarstw domowych. Każde  wydanie jest również zamieszczone w internecie na stronie www.pulsgminy.pl.

Co publikujemy?

  • ważne informacje dla mieszkańców gminy,
  • artykuły informacyjne i konsumenckie,
  • wywiady z pasjonującymi i inspirującymi osobami związanymi z Gminą Dopiewo,
  • relacje z wydarzeń odbywających się w gminie.

Dlaczego warto współpracować z Pulsem Gminy?

Treści publikowane w prasie drukowanej wyróżniają się najdłuższą żywotnością ze wszystkich dostępnych kanałów komunikacyjnych.

Budowanie kampanii marketingowej w najbardziej poczytnym magazynie w Gminie Dopiewo, to gwarancja na dotarcie do potencjalnych klientów i inwestorów.

Odpowiednio dobrana i przeprowadzona kampania marketingowa, to inwestycja w budowanie marki oraz wzrost zysków przedsiębiorstwa.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji! Doradzimy w wyborze przekazu marketingowego oraz zrealizujemy kampanię marketingową w magazynie Pulsu Gminy.

 

Oferta reklamowa - cennik reklam został umieszczony na dole strony w załączniku. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenie szczegółów.

Kontakt:

Michał Nowak - Redaktor naczelny / Wydawca

michal@pulsgminy.pl

Natalia Wróblewska - Dyrektor handlowy / Wydawca

natalia.wroblewska@pulsgminy.pl

 

Pliki do druku

Przesyłając nam pliki do druku proszę pamiętać, aby projekt przygotowany był w formacie eps, tif, pdf lub jpg; minimum 350 dpi; tryb koloru CMYK. W przypadku plików otwartych typu pdf, cdr czcionki powinny być zamienione na krzywe, logo w pliku wektorowym, w trybie koloru CMYK. Czcionka mniejsza niż 9 pkt. może być słabo widoczna.