Wybory 2018: Kandydaci na radnych

Prezentujemy listę kandydatów na radnych startujących w wyborach samorządowych 21 października 2018 roku. Dane pochodzą z https://wybory2018.pkw.gov.pl

3 Komitety Wyborcze zgłosiły łącznie 61 kandydatów na radnych. Do obsadzenia jest 21 mandatów.

Nazwiska prezentujemy alfabetycznie według okręgów w jakich osoby startują, w nawiasie znajdują się dane: miejscowość z jakiej pochodzi kandydat, nazwa komitetu oraz numer na liście do głosowania.

Okręg nr 1 – Dąbrowa, Skórzewo
BĄKOWSKI Patryk Andrzej (Dąbrowa, KW Prawo i Sprawiedliwość,  3)
CHRZANOWSKA Angelika Agnieszka (Skórzewo, KWW Adriana Napierały, 10)
DORNA Krzysztof Jerzy (Dąbrowa, KWW Adriana Napierały, 5)
DZIEMBOWSKI Piotr Maciej (Skórzewo, KWW Adriana Napierały, 1)
GRAJEWSKI Michał Krzysztof (Skórzewo, KWW Jesteśmy na tak, 1)
KACZMAREK Arkadiusz (Dąbrowa, KW Prawo i Sprawiedliwość,  4)
KACZMAREK Magdalena Maria (Skórzewo, KWW Adriana Napierały, 8)
KRZYWOSĄDZKI Klemens Tadeusz (Skórzewo, KWW Jesteśmy na tak, 7)
KURPIEWSKI Sławomir Marek (Skórzewo, KWW Adriana Napierały, 2)
ŁAKUCEWICZ Janina Kazimiera  (Skórzewo, KW Prawo i Sprawiedliwość, 2)
MATUSZEWSKA Janina Zofia (Palędzie, KW Prawo i Sprawiedliwość, 7)
MILER Przemysław Michał (Dąbrowa, KWW Jesteśmy na tak, 2)
MOSKALIK Walenty (Skórzewo, KWW Adriana Napierały, 3)
NOWAK Janusz (Dąbrowa, KW Prawo i Sprawiedliwość, 5)
NOWAK Jolanta Renata (Skórzewo, KWW Jesteśmy na tak, 6)
OSTASZEWSKI Jacek Dariusz (Skórzewo, KW Prawo i Sprawiedliwość, 1)
OSTROWSKI Mariusz Andrzej (Dąbrowa, KWW Adriana Napierały, 7)
RATAJCZAK Wojciech Szymon (Skórzewo, KWW Jesteśmy na tak, 5)
RYSIUKIEWICZ Ewa Anna (Skórzewo, KWW Jesteśmy na tak, 3)
SOSNOWSKI Adam (Dąbrowa, KW Prawo i Sprawiedliwość, 8)
STRAŻYŃSKI Piotr (Skórzewo, KWW Adriana Napierały, 6)
WALICH Mariola Anna   (Skórzewo, KWW Adriana Napierały, 4)
WAWRZYNIAK Jadwiga Renata (Skórzewo, KWW Adriana Napierały, 9)
ZARAŃSKI Michał (Skórzewo, KWW Jesteśmy na tak, 4)
ZIELIŃSKA Renata (Palędzie, KW Prawo i Sprawiedliwość, 6)

Okręg nr 2 – Dąbrówka, Palędzie, Gołuski, Zakrzewo
ADAMOWICZ Violetta (Dąbrówka, KWW Jesteśmy na tak,  1)
BĄK Jan Wiesław (Gołuski, KWW Adriana Napierały, 3)
BĄKOWSKI Sławomir Tomasz (Dąbrowa, KW Prawo i Sprawiedliwość, 4)
CEGŁOWSKI Karol Jerzy (Palędzie, KW Prawo i Sprawiedliwość, 1)
DORNA Wojciech Mikołaj (Zakrzewo, KWW Adriana Napierały, 2)
GAWROŃSKI Jan Stanisław (Dopiewiec, KW Prawo i Sprawiedliwość, 7)
GRZEŚKOWIAK Agnieszka Sylwia (Palędzie, KWW Adriana Napierały, 7)
JAMONT Marta Joanna (Dąbrówka, KWW Adriana Napierały, 4)
KOŁODZIEJCZYK Krzysztof (Dąbrówka, KWW Jesteśmy na tak,  2)
MUSZAK Aldona Teresa (Palędzie, KW Prawo i Sprawiedliwość, 2)
NNOROM Justin Chidi (Dąbrówka, KWW Adriana Napierały, 1)
NOWAK Marta Jolanta  (Skórzewo, KWW Jesteśmy na tak,  5)
NOWAKOWSKA Agnieszka (Dąbrówka, KWW Jesteśmy na tak,  4)
PLEWIŃSKA Barbara Magdalena (Dąbrówka, KWW Adriana Napierały, 6)
PROC Tomasz Krzysztof (Zakrzewo, KWW Jesteśmy na tak,  6)
RATAJCZAK Tomasz Wiktor (Palędzie, KWW Jesteśmy na tak,  3)
SARNOWSKA Sylwia (Dąbrówka, KWW Adriana Napierały, 8)
STRYCHALSKI Jacek (Palędzie, KWW Adriana Napierały, 5)
SZYMKOWIAK Justyna Mariola (Palędzie, KW Prawo i Sprawiedliwość, 6)
WEINERT Lubomira Kazimiera (Dopiewiec, KW Prawo i Sprawiedliwość,  5)
WICIAK Barbara (Palędzie, KW Prawo i Sprawiedliwość, 3)

Okręg nr 3 - Dopiewo, Podłoziny, Żarnowiec, Dopiewiec, Konarzewo, Glinki, Trzcielin, Joanka, Lisówki, Więckowice, Drwęsa, Fiałkowo, Pokrzywnica, Zborowo
BARTKOWIAK Tadeusz Stanisław (Dopiewo, KWW Adriana Napierały, 3)
GÓRALEWSKI Michał Leszek (Dopiewiec, KW Prawo i Sprawiedliwość, 5)
HAŁAS Lubomira Kazimiera (Dopiewo, KW Prawo i Sprawiedliwość,  7)
JAZY Paweł Piotr (Konarzewo, KWW Adriana Napierały, 8)
KAPCIŃSKI Henryk Jan (Konarzewo, KWW Adriana Napierały, 5)
KORTUS Jakub Michał (Dopiewo, KWW Adriana Napierały, 6)
KWAŚNIK Anna Danuta (Więckowice, KWW Adriana Napierały, 2)
LASKOWSKI Janusz Marek (Dopiewiec, KW Prawo i Sprawiedliwość, 3)
ŁYSIAK Ilona Maria (Dopiewo, KWW Adriana Napierały, 7)
NIENARTOWICZ Martyna Maria (Dopiewiec, KW Prawo i Sprawiedliwość, 4)
NOWACZYK Leszek (Dopiewo, KWW Adriana Napierały, 1)
NOWAK Katarzyna Bar  (Pokrzywnica, KW Prawo i Sprawiedliwość,  2)
NOWAK Mariola (Dopiewiec, KWW Adriana Napierały, 4)
PUROL Piotr (Dopiewiec, KW Prawo i Sprawiedliwość, 6)
WŁODARCZAK Katarzyna Barbara (Konarzewo, KW Prawo i Sprawiedliwość, 1)
 

Zebrała Agnieszka Wilczyńska

Wybory 2018: Kandydaci na radnych
Kategoria: