Awans z 1 miejsca Brave Beavers

Mocny awans Brave Beavers
Po raz kolejny w tym roku nasz starszy zespół zaprezentował się bardzo mocno. Tym razem rozegrali 4 mecze: z Ultimatum Gdańsk, YBB Dopiewo, Czarna Kompania i Uwaga Pies Poznań. Nie pozwolili przeciwnikom na zdybcie więcej niż 5 punktów, jednocześnie kończąc mecze przed wyznaczonym czasem zdobywając dla siebie po 13 punktów w każdym meczu. Wyniki te zagwarantowały awans z 1-go miejsca. Warto zaznaczyć, że w turnieju kwalifikacyjnym z powodu trwających wakacji, nie zagrał pełen skład zawodników Brave Beavers. W czerwcu dokonaliśmy fuzji z reprezentantami Nine Hills Chełmno,  co może zapowiadać ciekawe spotkania podczas wrześniowych Mistrzostw Polski. W tym miejscu zapraszamy wszystkich kibiców do zagrzewania do walki poprzez dopingowanie w weekend 8-9 września w Opalenicy k. Poznania.

Ostatni sprawdzian młodej krwi
Po raz pierwszy zespół Young Brave Beavers, wziął udział w kwalifikacjach do MP. Głównym założeniem było sprawdzenie się przed nadchodzącymi Młodzieżowymi Mistrzostwami Polski.  Rozegranie 4 meczy na pełnej intensywności pozwoliło zweryfikować i dostarczyć ostatnich informacji, co jeszcze nie gra przed najważniejszym występem. Chodź zespół turniej zakończył na 6 miejscu na 8 startujących z jedną wygraną(walkowerem) to każdy rozegrany mecz z: Czarną Kompanią, BB, Szczupakami Olsztyn i Ultimatum Gdańsk pokazał chęć walki o każdy punkt. Najwięcej punktów dla YBB złapał Jakub Nowak. Najważniejszy sprawdzian dla młodzieży to turniej 1 września w Płocku – trzymajcie kciuki.

Czekamy na finał
Brave Beavers zagra po raz trzeci w turnieju finałowym seniorskich Mistrzostw Polski, gdzie w walce o medal zmierzy się z 16 najlepszymi zespołami z całej Polski. Do tej pory dwukrotnie awansowaliśmy w 2016 i 2017 roku zajmując odpowiednio: 12 i 14 miejsce. Jak będzie w tym roku, okaże się za 29 dni w Opalenicy?

Z regionu północnego oprócz Brave Beavers zagrają: Uwaga Pies Poznań(2 miejsce), Albatros Szczecin(3 miejsce), Ultimatum Gdańsk(4 miejsce). Awansu nie zdobyli: Szczupaki Olsztyn(5 miejsce), Young Brave Beavers Dopiewo(6 miejsce), Wild Grapes Zielona Góra(7 miejsce), Czarna Kompania(8 miejsce – dyskwalifikacja)

Region Centralny reprezentować będą: RJP Warszawa (1 miejsce), Grandmaster Flash Warszawa (2 miejsce), MuJAKedini Dysku Warszawa (3 miejsce), Zawierucha Warszawa (4 miejsce), 4hands warszawa (5 miejsce) , BC Kosmodysk Warszawa (6 miejsce). Awansu nie zdobyły drużyny: Mad Hatters Płock (7 miejsce), Dysko Polot Legionowo (8 miejsce)

Region Południowy reprezentować będą: Flow Wrocław (1 miejsce), KWR Knury Kamieniec Wrocławski (2 miejsce), Frisbnik Rybnik (3 miejsce), KrakUF Kraków (4 miejsce), 71 Wratislavia (5 miejsce) i 2 Obvious Bielsko-Biała (6 miejsce). Awansu nie zdobyła drużyna Wrocław Południe (7 miejsce) 

Wyjazd współfinansowany ze środków publicznych gminy Dopiewo.

Materiał nadesłany

Kategoria: