Rajd rowerowy Konarzewo – Rogalin

Fundacja „Pro bike & dance” zaprasza w niedzielę 19 sierpnia na rajd rowerowy do Rogalina połączony ze zwiedzaniem siedziby rodu Raczyńskich.

TRASA:
O godz. 9:00 uczestnicy wyruszają z Konarzewa – ronda. Trasa będzie prowadziła przez Wypalanki – Trzebaw – Górę – Osową Górę – Puszczykowo – Rogalinek do Rogalina. Kierownik trasy: Wanda Dudka

PROGRAM:
Po przyjeździe Rogalina uczestnicy udadzą się na obiad w restauracji „Pod Dębami”. Następnie w towarzystwie przewodnika zwiedzą oni korpus główny pałacu w Rogalinie jak również Gabinet Londyński i galerię antenatów. Chętni będą mogli wziąć udział w konkursie krajoznawczym z atrakcyjnymi rowerowymi nagrodami.

Planowane zakończenie rajdu w Rogalinie ok. godz. 15.00. Do domów grupą. Tego dnia przejedziemy ok. 70 km.

Rajd jest przeznaczony dla osób dorosłych z terenu Gminy Dopiewo. Osoby powyżej 14 roku życia mogą w nim warunkowo uczestniczyć pod opieką dorosłych opiekunów. Każdy uczestniczy w rajdzie na własną odpowiedzialność.

Zgłoszenia imienne prosimy kierować na adres: iwona.cerba@rower-power.pl. Koszt udziału w rajdzie wynosi 20,- zł. W rajdzie może uczestniczyć 20 osób.

ŚWIADCZENIA:
· bilet wstępu do korpus głównego pałacu, Gabinetu Londyńskiego Edwarda Raczyńskiego i galerii antenatów
· zwiedzanie pałacu w Rogalinie z przewodnikiem
· 2-daniowy obiad z napojami, kawą i szarlotką w restauracji „Pod Dębami” w Rogalinie
· rowerowe nagrody w konkursie krajoznawczym

Osoby zainteresowane udziałem w rajdzie są proszone o dokonanie wpłaty na konto fundacji Pro Bike & Dance: mBank 92 1140 2004 0000 3102 7661 3461. Dokonanie wpłaty gwarantuje uczestnictwo w rajdzie.

Obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy.

Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Dopiewo.

Materiał nadesłany

Rajd rowerowy Konarzewo – Rogalin
Kategoria: