Zapraszamy na Dni Gminy Dopiewo 2018

Największy plener Gminy Dopiewo odbędzie  się w sobotę 16 czerwca 2018 r. na placu gminnym w Dopiewie.  Zapowiada się interesująco.

Wieczorem na scenie wystąpią gwiazdy:

  • Ewelina Lisowska – to od kilku lat jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek pop, której przeboje słyszał niemal każdy -„Nieodporny rozum”, W stronę słońca”, czy „Jutra nie będzie” uzyskały łącznie kilkadziesiąt milionów odsłon.
  • IRA - to  ikona polskiego rocka, wokalistą grupy jest charyzmatyczny Artur Gadowski, niedawno zespół obchodził 30-lecie działalności, w okresie tym wylansował mnóstwo przebojów – „Ona jest ze snu”, „Wybacz”, „Nie daj mi odejść”, „Mój dom”, „Londyn 8.15”, „Wiara”, „Nadzieja”, „Miłość” i wiele innych.
  • DJ Adamus – to jedna z najjaśniejszych gwiazd muzyki klubowej, znany z prowadzenia imprez w najlepszych klubach w Polsce, ale także z telewizji i radia; wraz z przyjaciółmi z pewnością zamieni plac gminny w Dopiewie w Ibizę. Podczas „Party & Shhow” DJ Adamusowi towarzyszyć mu będzie Patrycja Malinowska i roboty LED. Blok klubowy dopełni Justyna Sawicka z DJ Robinem.

Festyn wystartuje o godz. 15. Najmłodszym zostaną udostępnione bezpłatnie dmuchańce. O godz. 16. będzie można pobawić się z bohaterami bajek podczas widowiska „Bajkowy Świat Disneya”. Jak co roku nie zabraknie animacji dla małych i dużych, przygotowanych przez Stowarzyszenia i Kluby Sportowe. Na placu pojawią się  motorowery zabytkowe uczestników zlotu zorganizowanego przez  Stowarzyszenie „Mikrus” z Fiałkowa a także "Mobilne Muzeum Powstania Wielkopolskiego" w piętrowym autobusie londyńskim - z wystawą kustoszem i powstańczą załogą.

Będzie można wziąć udział w zabawach z: piłkarzami GKS Dopiewo, szczypiornistkami UKS „Pantery” Dopiewo, szachistami KS „Korona” Zakrzewo,  wojownikami „Empi” - Klubu Karate Gminy Dopiewo, miotaczami talerzy „Brave Beavers”, chórzystami wyposażonymi w bębny z „Bel Canto”.

Nie zabraknie konkursów z nagrodami z „Duetem Miniatura”, pokazów tanecznych egzotycznej Grupy „In Canto” i  zespołu „Activus Taniec i Fitness”, piosenek zaśpiewanych przez „Other Melody”, zagranych przez Orkiestrę Dętą Gminy Dopiewo z Grupą Mażoretek.

Będzie można sprawdzić sobie stan zdrowia w „Białym miasteczku”, odwiedzić strefę książki i kultury Gminnej Biblioteki Publicznej  i strefę sportu Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dopiewie. Zrobić sobie fotkę z DOP i EWO i porozmawiać o nowościach w Dopiewskim Budżecie Obywatelskim w strefie Urzędu Gminy Dopiewo. Zapraszamy.

Materiał nadesłany

Zapraszamy na Dni Gminy Dopiewo 2018
Kategoria: