Sandra Tarent z Dąbrowy w konkursie Miss Wielkopolski 2018

22 czerwca w Ostrowskim Centrum Kultury w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się Gala Finałowa konkursu Wielkopolska Miss 2018, podczas której po raz kolejny zostanie przyznana korona dla najpiękniejszej dorosłej i nastoletniej Wielkopolanki. Zwyciężczynie konkursu będą reprezentować Wielkopolskę w ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursach piękności.
34 finalistek będzie walczyć o koronę Wielkopolskiej Miss oraz 10 o koronę Wielkopolskiej Miss Nastolatek. Kandydatki zostały wyłonione w kwalifikacjach przeprowadzanych na terenie województwa oraz podczas półfinału który odbył się 10. marca w klubie Pacha w Poznaniu.

Naszą gminę będzie reprezentować Sandra Tarent mieszkająca w Dąbrowie. Tak o sobie pisze:
Mieszkam w Dąbrowie od ponad 4 lat. Uczę się w IV LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu, obecnie jestem w klasie maturalnej na profilu humanistycznym, ponieważ moimi ulubionymi przedmiotami są historia i język polski. Mam zamiar studiować prawo na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Moją pasją jest moda, podróżowanie oraz jazda konna, jednak ze względu na maturę zrobiłam rok przerwy.
Decyzję o starcie w wyborach podjęłam spontanicznie, ponieważ wcześniej nie myślałam o konkursie. Jak się później okazało przeszłam pierwszy etap i znalazłam się w półfinale, co było dla mnie szokiem. Na gali, podczas której zostały wybrane finalistki, w tym ja, nie sądziłam, że zajdę tak daleko. Udział w konkursie Wielkopolska Miss 2018 jest dla mnie przygodą, sprawdzeniem się i po części spełnieniem marzenia z dzieciństwa, ponieważ gdy byłam mała uwielbiałam oglądać w telewizji gale z Miss Polski, Świata itp.

Mocno trzymamy kciuki.

Agnieszka Wilczyńska na podstawie przesłanych materiałów

Sandra Tarent z Dąbrowy w konkursie Miss Wielkopolski 2018 (fot. nadesłane)
Kategoria: