Nasi w 11. PKO Poznań Półmaraton

W niedzielę 15 kwietnia odbył się 11. PKO Poznań Półmaraton.
Start i meta jak co roku były zlokalizowane w okolicy Międzynarodowych Targów Poznańskich (start przy, meta na).
Trasa biegu obejmowała 1 pętlę ulicami Poznania o długości 21,097 km.

Do mety dobiegło prawie 11 tys. zawodników. Jak zawsze nasza gmina był bardzo licznie reprezentowana. W zawodach pobiegło aż 160 naszych sąsiadów! Najwięcej biegaczy było ze Skórzewa i Dąbrówki – aż 106.

- Poznański półmaraton jak zwykle zgromadził wielu biegaczy, z czego wart odnotowania jest fakt iż wśród nich było 2500 debiutantów! – Opowiadał nam Pan Jasiek Kowalski z Dąbrówki. - To naprawdę świadczy o tym, iż bieganie jest już chyba bardziej popularne niż spacerowanie. Organizacja, atmosfera, wolontariusze i kibice jak zwykle nie zawiedli, a pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, iż kibice z roku na rok są coraz bardziej aktywni - i tym razem było naprawdę GŁOŚNO! Jedynie pogoda dopisała aż nadto i było naprawdę bardzo gorąco, dla mnie zbyt gorąco na szybkie bieganie. Na trasie było widać, iż nie był to tylko dla mnie problem.

Poniżej prezentujemy najlepszych oraz zawodników z naszej gminy. Listę sporządziliśmy na podstawie http://live.sts-timing.pl/pp2018/pp2018.pdf selekcjonując miejsce zamieszkania. Prezentujemy dane w kolejności: miejsce na mecie, nazwisko, imię, miejscowość, czas netto.

 

1  KULKA SZYMON Łomża 01:04:33
2 CHEBOLEI DANIEL Kenia 01:05:
3 GRYCKO TOMEK WLADYSLAWOWO 01:01:51

***

354 GRZEGORZEWSKI KONRAD 01:28:52
374 GRAMACKI PAWEŁ TRZCIELIN 01:29:07
466 PIERÓG PAWEŁ PALĘDZIE 01:30:32

480  DANILEWICZ MARIUSZ DĄBRÓWKA 01:30:44
514 KOPROWSKI MACIEJ DĄBRÓWKA 01:31:11
665 POKRYWKA ARKADIUSZ DĄBRÓWKA 01:33:23
827 RZEPECKI ARTUR DĄBRÓWKA 01:34:54
856 WAŚNIOWSKI PAWEŁ DĄBRÓWKA 01:35:11
809 WOJCIECHOWSKI MAREK SKÓRZEWO 01:34:46
973 SZMANDA MIKOŁAJ SKÓRZEWO 01:36:18
1121 BALCERZAK TOMASZ KONARZEWO 01:37:30
1144 JANKOWIAK MIŁOSZ DĄBRÓWKA 01:37:40
1154 SAWALA MARCIN SKÓRZEWO 01:37:43
1163 DEMBKOWSKI MARCIN DOPIEWIEC 01:37:49
1267 JANKOWSKI TOMASZ KONARZEWO 01:38:39
1290 KOSMALA SZYMON DĄBRÓWKA 01:38:47
1356 PODWÓJCI MICHAŁ DĄBRÓWKA 01:39:13
1483 NOWACZYK MICHAŁ SKÓRZEWO 01:39:56
1577 PIECHOWIAK MACIEJ 01:40:38
1639 KUŻAJ SŁAWOMIR DĄBRÓWKA 01:41:07
1661 KOŁTOWSKI PIOTR SKÓRZEWO 01:41:19
1666 TRZASKA SEBASTIAN DĄBRÓWKA 01:41:21
1725 SAMOLIK MARCIN SKÓRZEWO 01:41:41
1762 ŻUBEREK JANUSZ SKÓRZEWO 01:41:55
1771 HENSCHKE JACEK SKÓRZEWO 01:41:59
1930 KOWALSKI JASIEK DĄBRÓWKA 01:42:56
1984 DOMAGAŁA KAROL DĄBROWA 01:43:13
1995 GÓRALSKI MICHAŁ DĄBRÓWKA 01:43:17
2018 STEINBÖCK WOJCIECH SKÓRZEWO 01:43:26
2086 PIOSIK PAWEŁ DĄBRÓWKA 01:43:49
2139 JEZIAK WALDEMAR SKÓRZEWO 01:44:10
2246 TOMALA ARKADIUSZ SKÓRZEWO 01:44:36
2311 FRITZKOWSKI TOMASZ SKÓRZEWO 01:44:54
2419 ORZECHOWSKA AGNIESZKA DĄBRÓWKA 01:45:28
2508 SOROKA PAWEŁ DĄBRÓWKA 01:46:03
2517 MACHOŃSKI BARTOSZ DĄBROWA 01:46:06
2579  SZYMAŃSKI JAKUB DĄBRÓWKA 01:46:29
2666 GRZEŚKOWIAK MACIEJ DĄBRÓWKA 01:46:56
2684 STACHOWIAK WOJCIECH DOPIEWIEC 01:46:59
2706 KWIATKOWSKA PATRYCJA DOPIEWIEC 01:47:06
2813 PALUTA JAKUB DĄBRÓWKA 01:47:30
2814  STANKE ŁUKASZ DĄBRÓWKA 01:47:30
2906 LIPSKI ARTUR DĄBRÓWKA 01:47:57
3007 WALCZAK ROBERT SKÓRZEWO 01:48:30
3054  JACKOWIAK MICHAŁ DOPIEWIEC 01:48:41
3210 KOLENDA MATEUSZ PALĘDZIE 01:49:22
3259  SZARLIK PRZEMYSŁAW DOPIEWIEC 01:49:35
3303 CZECH RAFAŁ PALĘDZIE 01:49:46
3350 TOPOLEWSKI GRZEGORZ DĄBRÓWKA 01:49:57
3395 TADYSZAK ŁUKASZ SKÓRZEWO 01:50:07
3418 BUDNIAK PRZEMYSŁAW DĄBRÓWKA 01:50:13
3514  ADAM MAREK SKÓRZEWO 01:50:42
3539 SIARKIEWICZ PATRYCJUSZ SKÓRZEWO 01:50:49
3589 KACZOR PAWEŁ DĄBRÓWKA 01:51:04
3604 FURMANEK DOMINIKA GOŁUSKI 02:03:43
3639 MARCINKOWSKI MIKOŁAJ PALĘDZIE 01:51:19
3738 BOKUN KRZYSZTOF DĄBRÓWKA 01:51:51
3772 NOWICKI ADAM DĄBRÓWKA 01:51:57
3851 KÓZKA PRZEMYSŁAW SKÓRZEWO 01:52:16
3860 STASIAK GRZEGORZ DABRÓWKA 01:52:18
3930 ŁYSIAK BARTEK DĄBRÓWKA 01:52:34
3769 GLAPA KRZYSZTOF GOŁUSKI 01:51:57
4059 WIŚNIEWSKI MARIUSZ DĄBROWA 01:53:06
4170 PRZYBYŁ ROMUALD SKÓRZEWO 01:53:32
4271 KONIECZNY PRZEMYSŁAW DOPIEWIEC  01:53:59
4284 KUŁAKOWSKA KAROLINA DOPIEWO 01:54:02
4344 KACZMAREK MACIEJ SKÓRZEWO 01:54:18
4429 LEMBICZ DARIUSZ PALĘDZIE 01:54:38
4566 DYBIZBAŃSKI PAWEŁ SKÓRZEWO 01:55:13
4598 WIERZBOWSKI MARIUSZ SKÓRZEWO 01:55:23
4616 KRÓLIK KRZYSZTOF DOPIEWO 01:55:27
4676 KONSTANCZAK ALEKSANDRA SKÓRZEWO 01:55:41
4699 KOZŁOWSKI MIROSŁAW DĄBROWA 01:55:45
4813 MAGNUSZEWSKI JAN DĄBRÓWKA 01:56:13
4963 WICIJOWSKI BARTOSZ DOPIEWO 01:56:51
4976 NOWAK PIOTR SKÓRZEWO 01:56:55
5073 JERZYKIEWICZ JACEK DĄBRÓWKA 01:57:18
5168 SEIFERT ANDRZEJ SKÓRZEWO 01:57:45
5199 MARCINIAK ROMUALD DĄBRÓWKA 01:57:53
5240 MĄCZYŃSKI KAROL DĄBROWA 01:58:03
5256 BIENIEK PRZEMEK DĄBROWA 01:58:07
5412 NOWAK JÓZEF SKÓRZEWO  01:58:45
5420 ERDMANN ARTUR DOPIEWO 01:58:47
5436 GODLEWSKI TOMASZ SKÓRZEWO 01:58:51
5450 LEWANDOWSKA NATALIA SKÓRZEWO 01:58:53
5468 GÓRSKA ANNA DĄBRÓWKA 01:58:57
5498 GRZESIAK MACIEJ DĄBROWA 01:59:04
5556 RATAJCZAK TOMASZ PALĘDZIE 01:59:16
6585 PIETRUSIAK KRZYSZTOF PALĘDZIE 02:03:30
5661 BLIMEL OLGA DĄBRÓWKA 01:59:36
5700 KRZYŚKA ŁUKASZ DOPIEWIEC 01:59:45
5745 SOROKA EWA DĄBRÓWKA 01:59:53
5863 ANTCZAK ARKADIUSZ DOPIEWO 02:00:20
5898 ŁYSIAK KASIA DĄBRÓWKA 02:00:29
5959 PAJĄK MONIKA SKÓRZEWO 02:00:45
6024 BUREK BŁAŻEJ SKÓRZEWO 02:01:01
6057 TACIAK MICHAŁ SKÓRZEWO 02:01:09
6079 NOWICKA SZCZEPANIAK JUSTYNA SKÓRZEWO 02:01:18
6089 KAŹMIERCZAK MICHAŁ DOPIEWIEC 02:01:21
6096 ADAMCZEWSKI MICHAŁ DĄBRÓWKA 02:01:23
6177 ŚMIGIELSKI DOMINIK DĄBRÓWKA 02:01:41
6267 MINIACH SYLWIA DABROWKA 02:02:07
6579 PAJĄK KRZYSZTOF SKÓRZEWO 02:03:29
6591 DZIWIŃSKI MACIEJ DĄBRÓWKA 02:03:33
6699 WILCZYŃSKA MAGDALENA DĄBRÓWKA 02:03:59
6771 ULATOWSKI BARTOSZ DOPIEWO 02:04:17
6794 JAŚKIEWICZ SZYMON WIĘCKOWICE 02:04:23
6850 GOHLING JOANNA DĄBROWA 02:04:40
7069  NIEBOJ EDWARD SKÓRZEWO 02:05:36
7083 SZCZEPANIAK MACIEJ DĄBRÓWKA 02:05:41
7115 SOBISIAK AGNIESZKA DĄBROWA 02:05:51
7303 HEJNE AGNIESZKA DĄBRÓWKA 02:06:49
7371 SEELIEB KRZYSZTOF DĄBRÓWKA 02:07:09
7425 AUGUSTYNIAK MACIEJ SKÓRZEWO 02:07:27
7426 TOKARZEWSKA KATARZYNA DĄBRÓWKA 02:07:27
7483 DYMEK KAROLINA DĄBRÓWKA 02:07:45
7495 FRITZKOWSKA KASIA SKÓRZEWO 02:07:50
7507 STEMPNIEWICZ PIOTR SKÓRZEWO 02:07:55
7549 SELERZYŃSKI SŁAWOMIR DĄBRÓWKA 02:08:09
7665 ADAMSKI JAKUB DĄBRÓWKA 2:08:50
7686 BILIŃSKA EWA DĄBRÓWKA 02:08:58
7698 STANISŁAWSKI CEZARY DĄBROWA 02:09:01
7862 BUDA BARTOSZ SKÓRZEWO 02:09:58
7880 CICHOCKI JERZY DABRÓWKA 9 02:10:02
8023 BACZYŃSKI TOMASZ DĄBRÓWKA 02:10:51
8087 WIŚNIEWSKI MARIUSZ DĄBRÓWKA 02:11:11
8172 NOWAK MARIUSZ DĄBRÓWKA 02:11:44
8246 IHMA ARTUR DOPIEWO 02:12:07
8252 DWORCZAK ARKADIUSZ DĄBROWA 02:12:09
8395 ZAWADZKI JAROSŁAW SKÓRZEWO 02:12:58
8488 WEGROWSKI ADAM DĄBROWA 02:13
8620 SOBCZAK KRZYSZTOF DOPIEWIEC 02:14:19
8849 KOCZOROWSKI PRZEMO DĄBROWA 02:15:52
8861 ZYGMUNT RADOSŁAW SKÓRZEWO 02:15:55
8862 KOCZOROWSKA ILONA DĄBROWA 02:15:56
9005 CZAJKA MICHAŁ DĄBRÓWKA 02:16:58
9084 GRAJA KATARZYNA SKÓRZEWO 02:17:36
9136 SZYMAŃSKI JERZY SKÓRZEWO 02:17:57
9150 KWIATKOWSKA KINGA DĄBRÓWKA 02:18:03
9430 MARKIEWICZ ŁUKASZ DOPIEWO 02:20:19
9458 KĘDZIA KAROLINA DĄBRÓWKA 02:20:33
9471 DZIAŁEK ANNA DĄBROWA 02:20:40
9472 DZIAŁEK DARIUSZ DĄBROWA 02:20:40
9500 GRZEŚKOWIAK LAURA SKÓRZEWO 02:20:53
9523 OLEJNICZAK ROBERT DOPIEWO 02:21:02
9539 ZIELIŃSKI JAROSŁAW SKÓRZEWO 02:21:13
9574 WENCEL PIOTR KONARZEWO 02:21:39
9897 KOSIAK SEBASTIAN DĄBRÓWKA 02:24:57
9901 KOSIAK KSENIA DĄBRÓWKA 02:24:59
10089  URBAŃSKI ADAM DĄBROWA 02:26:57
10109  BROŻEK KATARZYNA SKÓRZEWO 02:27:14
10110  ORLOWICZ MARTA DĄBRÓWKA 02:27:14
10328 NOWAK ZBIGNIEW DĄBRÓWKA 02:30:27
10529  MALIGRANDA PATRYK DĄBRÓWKA 02:35:04
10589 OSSOWSKA RODZIEWICZ JOANNA DĄBROWA 02:36:37
10662 825 WOLIŃSKI TOMASZ WIĘCKOWICE 02:39:00
10837 GRYSKA RAFAŁ PALĘDZIE 02:46:46
10887 DWORCZAK JOANNA DĄBROWA 02:49:52
10918  MIKORZEWSKA ANNA DOPIEWIEC 02:52:56

Jeśli kogoś z Państwa brakuje w zestawieniu powyżej, prosimy o informację, uzupełnimy je.

Serdecznie gratulujemy!!

Zebrała Agnieszka Wilczyńska

11. PKO Poznań Półmaraton (E.Bąk)
Kategoria: