„Rozwijalnia kobiet” rusza w Dąbrówce

Drogie Panie 25 kwietnia w godz. 18.00 – 21.00 zapraszamy na pierwsze spotkanie Rozwijalni Kobiet w Dąbrówce.

Gościć nas będzie restauracja El Pueblo.

Choć Rozwijalnia działa już z powodzeniem w Wielkopolsce od 2 lat: w Poznaniu, Swarzędzu, Kórniku, Mosinie i Wrześni, w Dąbrówce zagości po raz pierwszy.

Spotkania Rozwijalni Kobiet powstały z myślą o kobietach, która prowadzą własną firmę oraz tych, które się do tego przymierzają, szukają pomysłu na siebie.
Spotykamy się raz w miesiącu. Motywujemy, inspirujemy, dzielimy się doświadczeniami związanymi z prowadzeniem własnej firmy, nawiązujemy nowe kontakty biznesowe, zarażamy pozytywną energią.
Na każde spotkanie zapraszamy eksperta, który prowadzi dla nas krótki warsztat w tematyce związanej z rozwojem własnej firmy: sprzedażą, storytellingiem, promocją firmy w mediach społecznościowych, wystąpieniami publicznymi, motywacją, wizerunkiem, autoprezentacją itp.
W drugiej części spotkania jest okazja do tego, aby opowiedzieć o sobie, przedstawić swoją firmę, nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Tematem spotkania w Dąbrówce będzie ”Strój, który doda Ci pewności”. Chcesz być bardziej pewna siebie? Odpowiedni strój może Ci w tym pomóc!

Oprócz warsztatu na przybyłe panie czeka też niespodzianka - krótka lekcja salsy. Fantastyczna atmosfera i mnóstwo pozytywnej energii gwarantowane!

Koszt uczestnictwa dla 1 osoby 70,- zł, dla 2 osób 130,- zł

W cenie spotkania przewidziane jest:
- 1,5 godz. warsztat
- 1,5 godz. networking
- przerwa kawowa z poczęstunkiem

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Anna Diller

„Rozwijalnia kobiet” rusza w Dąbrówce
Kategoria: