Konkurs wokalny dla dzieci "Śpiewaj razem z nami"

Fundacja Promocji Kultury i Sztuki SolArte działająca przy El pueblo w Dąbrówce organizuje konkurs wokalny dla dzieci z Gminy Dopiewo "Śpiewaj razem z nami"!

Projekt trwa od kwietnia do czerwca 2018 r. Skierowany jest do dzieci ze szkół podstawowych  które lubią i chcą śpiewać oraz pragną rozwijać swoje zdolności wokalne. Celem konkursu jest przede wszystkim wyłonienie talentów w dwóch kategoriach wiekowych 7-10, 11-15 lat. Dodatkowym celem jest również motywowanie dzieci do dalszego rozwoju wokalno-muzycznego. Projekt składa się z kilku etapów. Pierwszy z nich to przesłuchania, podczas których dzieci zaprezentują jeden wybrany przez siebie utwór. Drugi etap to warsztaty  pod okiem  Roxany Tutaj, wokalistki, trenera wokalnego , półfinalistki programu "Must be the music ". Kolejna część  to indywidualne sesje wokalne w studiu muzycznym Arte Solar działające przy El pueblo. Finałem konkursu jest  czerwcowy koncert ,podczas którego zostaną wyłonieni zwycięzcy w każdej z kategorii wiekowych. Oprócz nagród muzycznych,  dyplomów czy lekcji w studiu muzycznym na najlepszych wokalistów czeka wyjazd na casting do programu The Voice Kids.

Udział w projekcie jest bezpłatny dla uczestników. Projekt został dofinansowany z budżetu Gminy Dopiewo. Więcej informacji:

 www. elpueblo.com.pl/fundacja

Materiał nadesłany

Konkurs wokalny dla dzieci "Śpiewaj razem z nami"
Kategoria: