O festynie w Dopiewcu

W piątek 3 czerwca 2016r w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Dopiewcu odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Dopiewcu oraz Radę Sołecką dla uczniów, rodziców dzieci szkolnych i przedszkolnych oraz dla społeczności lokalnej Dopiewca.

Podczas festynu uczestnicy mogli skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów między innymi dmuchane zamki i zjeżdżalnie, wata cukrowa, pokaz Służby Celnej z psem tropiącym, konkursy. Uczniowie i przedszkolaki przygotowali część artystyczną dla przybyłych gości. Czterolatki zaśpiewały piosenkę i zatańczyły do jej melodii, klasa II i III przedstawiły układ choreograficzny, natomiast dzieci uczestniczące w zajęciach z tańca irlandzkiego przedstawiły również swój układ choreograficzny. Uczennice starszych klas Dobrosława Frątczak z klasy IV oraz Zuzanna Piotrowska z klasy V zaśpiewały piosenki w języku angielskim. Wszystkie występy nagrodzone zostały wielkimi brawami. Rodzice z Rady Rodziców przygotowali poczęstunek dla przybyłych gości. Można było spróbować pysznych wypieków, kiełbasek z grilla oraz pajdy chleba ze smalcem. Dzieci uczestniczyły również w konkursie sportowym oraz w konkursie „Recyklingowy bohater”.

Wszyscy uczestnicy biorący udział w konkursach otrzymali piątkowe dyplomy i nagrody. Festyn umilała muzyka i piękna pogoda. Bardzo serdecznie dziękujemy za przybycie i pomoc w organizacji festynu.

Aleksandra Maryanowska- Naja, materiał nadesłany

Festyn w Dopiewcu 3.06.2016
Kategoria: 

Komentarze

To miło, że mieszkańcy Dopiewca się bawią. Mam nadzieję jednak, że czas trwania imprezy będzie ograniczony. Jeśli będą siedziec tam ponad 30 lat, to zasiedzą ten plac.