Wełniane Święta w King Cross Marcelin

Wełniane Święta w King Cross Marcelin! Zrób świąteczne zakupy i odbierz prezent w postaci ekskluzywnego, wełnianego koca włoskiej marki Coincasa!

Budowanie namiotu? Chowanie skarbu? A może po prostu… Otulenie się w ramach odpoczynku i relaksu? Niezależnie od tego, który z pomysłów jest ci najbardziej bliski, jego nieodłącznym elementem jest… koc!

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia King Cross Marcelin przygotował specjalną akcję „Wełniane Święta”, w której dla swoich klientów ma w prezencie ekskluzywne, wełniane włoskie koce. Koce są w czterech wzorach i kolorach, a każdy z nich ma w składzie co najmniej 50% wełny. By otrzymać wełniany upominek wystarczy w dniach 1-17 grudnia 2017 r. zrobić w King Cross Marcelin zakupy na minimalną kwotę 500 zł (można łączyć maksymalnie dwa paragony) i odebrać prezent na Wełnianym Stoisku. Koce wydawane będą każdego weekendowego dnia akcji. Szczegóły i regulamin dostępne są na: www.kingcrossmarcelin.pl.

Prócz upominków na klientów czekać będą również atrakcje dodatkowe przygotowane przy współpracy z Meblami VOX, Starbucksem oraz Księgarnią Autorska. O szczegółach King Cross Marcelin będzie informował na swoim Facebooku (www.facebook.com/KingCrossMarcelin).

Wełniane Święta 1-17 grudnia 2017

Materiał promocyjny

Wełniane Święta w King Cross Marcelin.
Kategoria: