Odwołany Prezes ZUK Dopiewo

Taki komunikat otrzymałam w mailu zwrotnym do prezesa ZUK: „Informujemy, iż w dniu 18 lipca 2017 roku Rada Nadzorcza „Zakładu Usług Komunalnych” Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Dopiewie podjęła uchwałę o odwołaniu z dniem 19 lipca 2017 roku Pana Karola Beszterdy z funkcji Prezesa Zarządu Spółki „ZUK” Sp.z o. o.”

Wójt Gminy tłumaczy, że ”Prezes Zarządu Spółki został odwołany przez Radę Nadzorczą z uwagi na nie spełnienie pokładanych w nim oczekiwań odnośnie zarządzania firmą. Do czasu powołania nowego Prezesa Zarządu, Spółkę reprezentować będą prokurenci. Nie ma potrzeby wyboru prezesa spółki w trybie konkursowym.”

Z nieoficjalnych źródeł dowiedziałam się, że powodem był  brak akceptacji Prezesa ze strony załogi i konflikt wewnętrzny.

Kiedy nowy Prezes ZUK Dopiewo? Z rozmowy telefonicznej dowiedziałam się, że może za miesiąc.

Agnieszka Wilczyńska

Odwołany Prezes ZUK Dopiewo (zdjęcie nadesłane)
Kategoria: 

Komentarze

Czyżby nie przelał pieniędzy dla GKS Dopiewo na czas? Za mało dbał o przychylnośc środowisk? Poprzednik przez 8 lat nie wpadł na to by przekazywac do WIOŚ wyniki badań ścieków przemysłowych i nikt się go nie czepiał. Jeśli odwołali to znaczy, że nie miał znanego tatusia. Faktem jest, że nie pasował do szemranego towarzystwa. Twarz uczciwa.

czasem trzeba ustapic, ale to Gmina traci prawdziwego fachowca spełniajacego wysokie standarty etyczne. Szkoda Panie Włodażu Gminy. A miało być tak dobrze.