Nowi starzy dyrektorzy

15 kwietnia dokonano wyboru nowych dyrektorów czterech placówek oświatowych, w których w tym roku organizowano na to stanowisko konkursy.

Nowymi dyrektorami zostali starzy dyrektorzy:

  • Przedszkola Publicznego w Konarzewie -Magdalena Walich  - Oczujda
  • Przedszkola Publicznego Iskierki w Skórzewie - Alicja Studzińska - Szychowiak
  • Przedszkola Leśne Duszki w Zakrzewie - Stanisław Mytko
  • Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren w Dąbrowie - Elżbieta Zapłata-Szwedziak

Dotychczasowi dyrektorzy nie mieli kontrkandydatów.

Nowym dyrektorom życzymy sukcesów w pracy.

Agnieszka Wilczyńska

Gminni dyrektorzy placówek oświatowych 2015
Kategoria: 

Komentarze

W przypadku pań, władze gminy nie mają trudnego zadania. Wybierają dyrektorki o dwuczłonowych nazwiskach. Jeśli trend się utrzyma, to za 2 lata każda nauczycielka będzie miała podwójne nazwisko. Wówczas trzeba będzie wybierac spośród osób, które mają najwięcej biżuterii.

Miałem do czynienia z p. dyrektor Alicją i przyznaję, że jest to właściwa osoba na właściwym miejscu!

Nie mówię nie, ale trudno mi ocenic kompetencje, kiedy nie wiem która z pań ze zdjęcia jest Alicją. Postawa p.Stanisława jest heroiczna-przez tyle lat nie poddał się modzie na wielo-członowośc. Jest chodzącym dowodem na tezę, że z jednym członem też da się życ.

Fox zauważyłem że zwykle w komentarzach czepiasz się głupot jak rzep psiego ogona ale z tymi nazwiskami to już popłynąłeś. Weź ty się chłopie może do jakiejś roboty...

Czy jesteś Andrzejem dla którego kolegi Andrzeja gmina spłaca już czwartą ratę za kamerę obskurę? Najpierw było oznaczenie MPZ w Studium, potem specjalny plan miejscowy, kilkanaście ha pod zabudowę w "nowym" Studium pod hasłem zmniejszamy powierzchnię zabudowy i teraz na sesji znowu plan na działce 2/46 w Zborowie. Ty Andrzej nie bądź taki chytrus. Co do podwójnych nazwisk polecam film "Baby są jakieś inne". Więckiewicz znakomicie oddał mój stosunek do tej mody.