Kino plenerowe w ogrodzie w Dąbrówce

Piękna pogoda sprzyja wieczorom spędzanym na świeżym powietrzu. Dlatego w sobotę 10 września o godz. 19.00, zapraszamy na Galę Finałową konkursu filmowego „Kręcimy Dopiewo!”, która odbędzie się w ogrodzie Przestrzeni Współpracy i Rozwoju PARKOVA, w Dąbrówce, na ul. Lipowej 1.

Podczas imprezy obejrzymy siedem, zakwalifikowanych do Konkursu, filmów krótkometrażowych autorstwa mieszkańców naszej Gminy:

- „BLIŻEJ TERAZ” – reż. Norbert Jamróz, Paulina Jamróz, Dominika Surdyk

- „Dzień otwarty?” – reż. Edyta Barszczewska

- „Moja mała podróż na Ukrainę” – reż. Kasia Zubenko

- „Planszova Parkova” – reż. Michał Długaj

- „Ptakofonia” – reż. Andrzej Karpiński

- „Ultimatum” – reż. Maria Nawrocka

- „W poszukiwaniu miłości doskonałej” – reż. Jolanta Siedlecka, Barbara Haendel, Anna Zubenko

Po projekcjach konkursowych, zgromadzeni widzowie będą mogli (w drodze głosowania) przyznać  Nagrodę Publiczności, która wraz z nagrodami Jury Konkursowego, zostanie wręczona na zakończenie imprezy – zaraz po filmowej niespodziance. Jury przyzna nagrody w dwóch kategoriach: Fakt i Fantazja, a publiczność, jak się możemy domysłać, kierować się będzie sercem J

Zapowiada się zatem przesympatyczny, niekonwencjonalny wieczór, który - miejmy nadzieję – poza rozrywką i okazją do zapoznania się z produkcjami lokalnych twórców, dostarczy również solidną dawkę inspiracji i wiary własne możliwości, niezbędnych do tego,  aby wziąć udział w kolejnych edycjach konkursu.

Szczegółowe informacje nt. wydarzenia i całego projektu można znaleźć na stronie www.parkova.pl/filmy

Projekt realizowany jest pod patronatem Wójta naszej Gminy Dopiewo, przez grupę „Kręcimy Dopiewo!”, przy wsparciu: finansowym - z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich w ramach projektu „Wielkopolska Wiara ”; administracyjnym -  Fundacji Innowacji Społecznych FISHKA; techniczno-organizacyjnym – Parkovej.

Arek z Parkovej

Kino plenerowe w ogrodzie w Dąbrówce
Kategoria: