Nowoczesny dyskont powstaje w Palędziu

Już na początku nowego roku mieszkańcy Palędzia będą mogli zrobić zakupy w nowoczesnym i przestronnym sklepie sieci handlowej Netto. Placówka, która powstaje  w naszym mieście, będzie zgodna z najnowszym modelem, jaki Netto rozwija na polskim rynku. Asortyment, wyposażenie, nowe technologie - to ukłon w stronę potrzeb konsumenta, który staje się coraz bardziej wymagający. A do tego Netto, jako sieć dyskontowa, oferuje bardzo konkurencyjne ceny!

Komfortowe wnętrze, nawiązujące klimatem i kolorystyką do duńskiego pochodzenia marki sprawia, że zakupy stają się wyjątkowo przyjemnym doświadczeniem. Na półkach nowego sklepu klienci znajdą szeroki wybór świeżych warzyw i owoców, w większości od polskich dostawców, szeroką gamę produktów bezglutenowych, bezlaktozowych czy bezcukrowych, a także zdrowych artykułów z certyfikatem BIO. Klientów ceniących swój czas ucieszy strefa TO GO, w której ofercie nie brakuje m.in. sałatek, świeżych soków, smoothies i wielu innych zdrowych propozycji.

Nowy sklep w Palędziu otwarty zostanie w pierwszym kwartale 2020 roku. Zostanie wyposażony w najnowsze technologie stworzone dla  branży handlowej, będzie w nim także piec do wypiekania świeżego pieczywa, stonowana muzyka, elektroniczny system sterujący kolejką do kasy.

Sieć już rozpoczęła rekrutację pracowników do nowego sklepu. Wszystkie niezbędne informacje o ofertach pracy można znaleźć pod adresem: https://netto.pl/kariera/oferty-pracy/ Na stronie internetowej znajduje się także wygodny formularz, który pozwoli na bezpośrednie aplikowanie na wybraną ofertę.

Sieć handlowa Netto jest obecna na polskim rynku od 24 lat, pochodzi z Danii, jest własnością duńskiego koncernu Salling Group, który wyróżnia się dbałością o atmosferę pracy, przestrzeganiem i poszanowaniem praw pracowniczych oraz dojrzałą kulturą organizacyjną.

Artykuł promocyjny

Kategoria: