Łowca autografów z Dąbrówki

Poznajcie 16-letniego Eliasza Hamrola, który jest wielkim fanem skoków narciarskich oraz zbierania autografów aktorów oraz kucharzy. Jest absolwentem Gimnazjum w Dopiewie i Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Nowaka w Dąbrówce.

Tak Eliasz pisze o sobie:
Od 3 miesięcy uczęszczam do szkoły Gastronomicznej i w Poznaniu i odbywam praktyki w hotelu Novotel Poznań Centrum. Kilka miesięcy temu udało mi się zdobyć autograf norweskiego skoczka Roberta Johanssona. Autograf zdobyłem poprzez jego tatę, który mi podał ich adres prywatny i zostałem zaproszony do Norwegii, a dokładnie do Lillehammer na spotkanie z Robertem. Bardzo się ucieszyłem. Mam także autografy między innymi Kamila Stocha i Dawida Kubackiego.
Również dostałem autografy od aktora Dariusza Wieteski oraz Moniki Mazur z serialu „Na Sygnale”.
A moje ostatnie spotkanie to odbyło się 23 listopada w Warszawie ze znanym kucharzem francuskim  Michelem Moranem, znanym choćby z telewizyjnego show „Master Chef”.
Bardzo marzyłem o tym od dawna, żeby się z nim spotkać i porozmawiać. Zadzwoniłem pewnego dnia do jego restauracji do Bistro de Paris Michel Moran i poprosiłem Pana Michela Morana do telefonu i pan podszedł do telefonu i zacząłem rozmowę i Michel zgodził się na spotkanie w sobotę i pojechałem. Dowiedziałem się wiele ciekawych informacji na temat gastronomii i zdobyłem podpis w książce i mam również zdjęcie z Michelem.

Życzymy powodzenia!

Agnieszka Wilczyńska na podstawie przesłanych materiałów

Łowca autografów z Dąbrówki (zdjęcie nadesłane)
Kategoria: