Jarmark Świąteczny w Dopiewie

Wszystkich mieszkańców gminy Dopiewo, sąsiadów, przyjaciół i krewnych serdecznie zapraszamy 8 grudnia do Dopiewa na wspólne ubieranie choinki i jarmark świąteczny.

Impreza odbędzie na placu gminnym przy ul. Łąkowej w godz. 13.00 – 19.00.
Jak co roku zaplanowano sporo atrakcji. Szczegóły na plakacie.

Gminna Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Dopiewie oraz Urząd Gminy Dopiewo serdecznie zaprasza artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów regionalnych, wytwórców oferujących produkty kuchni regionalnej, przedsiębiorców zajmujących się handlem artykułami świątecznymi, stowarzyszenia do udziału w Wielkim Ubieraniu Choinki i IV Jarmarku Świątecznym, który odbędzie się 8 grudnia na Placu Gminnym w Dopiewie przy ul. Łąkowej.
Formularz zgłoszeniowy do pobrania na wwwbiobldop.pl. Zgłoszenia należy nadsyłać do 20.11.

Poprzednie edycje Jarmarku Bożonarodzeniowego cieszyły się dużą popularnością zarówno wśród wystawców, jak i kupujących. Wystawcy pozytywnie odpowiedzieli na naszą propozycję, aby wzorem innych miejscowości, także w Dopiewie zorganizować Jarmark Bożonarodzeniowy. Jarmark Bożonarodzeniowy w Dopiewie to nie tylko stoiska, to przede wszystkim Wielkie Ubieranie Choinki przez mieszkańców Gminy Dopiewo oraz bogaty program artystyczny, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku planujemy koncerty, wspólne kolędowanie, konkursy, animacje dla dzieci. Zagrodę reniferów Świętego Mikołaja i oczywiście samego świętego!

Agnieszka Wilczyńska na podstawie bibldop.pl

Jarmark Świąteczny w Dopiewie