Oferta zajęć edukacyjno-artystycznych Biblioteki

Gminna Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Dopiewie przedstawiła ofertę zajęć edukacyjno- artystycznych na sezon 2019/2020. Kontynuowane są zajęcia, które cieszyły się największą popularnością wśród uczestników w latach ubiegłych.
Na wszystkie zajęcia można zapisać się wyłącznie osobiście u koordynatorów w dniach 16 - 18 września, od godz. 16.00 do godz. 20.00. Zapisy odbędą się w sali konferencyjnej GBPiCK w Dopiewie przy ul. Konarzewskiej 12. Można przyjść już z wypełnioną i podpisaną Kartą Zgłoszeniową i Klauzulę RODO.

W kolejnych dniach zapisy będą kontynuowane w godzinach działania biblioteki w Dopiewie. Wszystkie zajęcia ruszają od 1 października 2019 z wyjątkiem Klubu Rondo, który funkcjonuje od początku września 2019.

 Zgłoszenia przesyłane mailowo nie będą brane pod uwagę.

Do wyboru są między innymi: papieroplastyka, rękodzieło dla dorosłych, malarstwo i rysunek, zajęcia plastyczne dla dzieci, czytanki malowanki, body shape, gimnastyka seniora, taniec nowoczesny, język angielski dla dzieci i dorosłych, komputer dla seniora, projekt teatr, klub szachowy, akademia młodego kucharza, klub filmowy dla seniora, dyskusyjny klub książki, grupa teatralna Baj, nauka gry na gitarze, nauka gry na pianinie, zespół muzyczny.

Szczegóły: http://www.bibldop.pl/

Agnieszka Wilczyńska

Oferta zajęć edukacyjno- artystycznych Biblioteki
Kategoria: