Szachowe lato Korony Zakrzewo na medal!

Sukcesy juniorów
Sukcesy juniorów na Międzynarodowym Festiwalu Szachowym na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu 8 - 15.08.2016r.
Świetnie spisali się wszyscy nasi podopieczni, którzy bojowo rozgrywali swoje partie i walczyli z bardziej doświadczonymi przeciwnikami jak równy z równym.
W grupie B najlepiej wypadł Szymon Tadych, który wygrał turniej z wynikiem 8 pkt. z 9 partii. Niewiele zabrakło do zdobycia normy na I kategorię (0,5 pkt.). Bardzo dobre 6 miejsce w tej grupie, a drugie wśród wszystkich dziewcząt zajęła Martyna Niemier 5 pkt.
10 miejsce w klasyfikacji generalnej, a drugie wśród chłopców do 10 lat zajął Olgierd Tadych 4,5 pkt.
W grupie A najlepiej spisał się Hubert Niemier, który samodzielnie z wynikiem 5,5 pkt. wygrał klasyfikację do rankingu elo 1800. W tej samej grupie startował Kamil Chaczyński, który ukończył zawody z 4 pkt. Wszystkim gratulujemy!

Trenerzy na medal!
W ramach  Festiwalu Szachowego odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Seniorów w szachach klasycznych.
Szachowi trenerzy Korony odnieśli w tych zawodach duży sukces plasując się na 3 miejscu, odpowiednio Katarzyna Huchwajda w kategorii kobiet, a Damian Bartkowiak w kategorii mężczyzn.

Damian Bartkowiak

Katarzyna Huchwajda i Damian Bartkowiak z medalami Mistrzostw Wielkopolski Seniorów 08.2016