Nowe bloki przy ul. Komornickiej w Dąbrówce

Przy ul. Komornickiej i Fosowej w Dąbrówce trwa budowa kolejnego osiedla budynków wielorodzinnych. Od września 2018 roku dochodziły do nas głosy, że są kłopoty w oddaniu inwestycji.

Nowi właściciele mieszkań skarżyli się na opóźnienia, utrudniony kontakt z deweloperem. Publikujemy oświadczenie od firmy Nickel Development w sprawie budowy X etapu osiedla Księżnej Dąbrówki:

„Informujemy, iż prace przy budowie X etapu Osiedla Księżnej Dąbrówki znajdują się w końcowej fazie. W przypadku zabudowy wielorodzinnej przy ul. Fosowej z końcem stycznia br. rozpoczęliśmy wydawanie lokali w posiadanie. Na koniec marca mieszkania odebrało już 80% właścicieli. Umożliwiliśmy także klientom, którym szczególnie zależało na czasie, rozpoczęcie wykańczania lokali przed ich ostatecznym odbiorem, udostępniając im kontenery na odpady oraz bezpłatne – do momentu wydania lokali i podpisania protokołów ze stanami liczników – korzystanie z mediów. Jednocześnie od dnia 26 lutego zawierane są z nabywcami umowy przeniesienia własności. Do dzisiaj ponad 30% nabywców podpisało już akty notarialne.
Z klientami zabudowy bliźniaczej przy ul. Gościniec przeprowadzona została większość odbiorów technicznych, a klienci – podobnie jak przy ul. Fosowej – mogą już aranżować swoje lokale, choć prace na zewnątrz budynków będą trwać jeszcze do końca kwietnia. Cały proces wydawania lokali zakończy się na przełomie kwietnia i maja. Do 30 czerwca natomiast chcemy powiadomić nabywców o gotowości do przenoszenia własności.
Do dyspozycji klientów nieustanie pozostają nasi sprzedawcy oraz pracownicy biura obsługi klienta (
sprzedaz@nickel.com.pl, bok@nickel.com.pl) .
Zarząd Nickel Development Sp. z o.o.”

Miejmy nadzieję, że to już koniec kłopotów na tej budowie.

Agnieszka Wilczyńska

Nowe bloki przy ul. Komornickiej w Dąbrówce
Kategoria: