ORNERY BROAD na domówce w Dąbrówce

Zapraszamy na wymarzony i wyczekiwany koncert ORNERY BROAD.
Natalia Kwiatkowska, Eliza Sicińska oraz Paula Wolski to kombinacja potrójnej, różnorodnej kobiecej energii z hartowaną przyjaźnią i ze śpiewem.
Pochodzą z różnych stron i muzycznych gruntów, ale łączy je sentyment do americany. Tego właśnie można spodziewać się na ich koncertach, a cała reszta jest totalnie niespodziewana. One też nie wiedzą, co się będzie działo.

Za to zapraszają bardzo serdecznie na koncert! 30 marca godz. 19.00 ul. Komornicka 38c, Dąbrówka
Bilet wstępu to datek do puszki.
Aby wziąć udział w koncercie należy zadzwonić lub wysłać SMS do gospodarza imprezy na numer tel. 602 724 990.

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/1005039586286799/

Natalia Kwiatkowska – Pochodzi z Bieszczad a dokładnie z Cisnej. Została Uznana za najlepszą wokalistkę bluesową 2015, 2016 oraz 2018 wg czytelników kwartalnika „Twój Blues”. Z zespołem Cheap Tobacco, w którym jest wokalistką, zdobyła Grand Prix większości konkursów muzyki bluesowej i około- bluesowej w kraju, m. in na Rawa Blues.

Eliza Sicińska - Wokalistka, autorka tekstów i kompozycji, o szerokim wachlarzu muzycznych inspiracji, ze szczególnym zamiłowaniem do muzyki bluesowej i amerykańskiego folku. Jej głęboki głos charakteryzuje się ciepłą, ciemną barwą oraz niskimi tonami. Wyróżniona nagrodami dla najlepszej wokalistki i osobowości scenicznej VI edycji festiwalu „Bluesroads”, Wielki Ogień im. Miry Kubasińskiej 2015 oraz XXV edycji festiwalu „Blues nad Bobrem”. Jest wokalistką zespołu Hot Tamales zdobywającego uznanie w kraju oraz za granicą.

Paula Wolski - jest fińską piosenkarką mieszkającą już od prawie dekady w Polsce. Gra na ukulele i na skrzypcach i śpiewa folk, country i bluegrass, jak również piosenki zainspirowane fińską muzyką ludową. Jej piękny głos koi i leczy. Oprócz repertuaru muzyki popularnej Paula często organizuje i przedstawia fiński epos narodowy "Kalevala", gdzie opowiada fabułę eposu po polsku a częściowo śpiewa w oryginale.

Agnieszka Wilczyńska na podstawie fb.com

ORNERY BROAD (fb.com)
Kategoria: