Marzec miesiącem sterylizacji

W marcu tradycyjnie odbywa się akcja promocji sterylizacji psów i kotów. W wybranych gabinetach zrobić to taniej. W naszej gminie, tak jak w rok temu, w akcji bierze udział jeden gabinet w Skórzewie.

Wraz z Fundacją „For Aminals” gabinety weterynaryjne w całej Polsce w marcu biorą udział w akcji sterylizacji psów i kotów w preferencyjnych cenach. Na terenie naszej gminy do akcji przystąpił jeden gabinet: Gabinet Weterynaryjny "Kejter" lek. wet. Ewa Jażdżewska, ul. Sportowa 18, tel. 61 8143 622, mail: wetskorzewo@gmail.com, www.gabinetwetskorzewo.pl

Celem akcji jest popularyzacja tej humanitarnej metody ograniczenia nadpopulacji zwierząt domowych - w szczególności psów i kotów.
Akcja ma za zadanie umożliwienie właścicielom psów i kotów zapisanie swojego pupila na zabieg w promocyjnej cenie; zwiększenie świadomości właścicieli zwierząt domowych (kotów i psów) na temat ich odpowiedzialności za swoje zwierzęta i ich potomstwo; pokazanie globalnego spojrzenie na nadmierne rozmnażanie się zwierząt domowych w świetle ich istniejącej nadpopulacji, bezdomności, przepełnionych schronisk, masowej i często tragicznej śmierci lub przypadków bestialskiego uśmiercania; zmaksymalizowanie liczby wykonanych zabiegów w placówkach weterynaryjnych, które przystąpiły do akcji.

Pełna lista gabinetów biorących udział w akcji na stronie www.akcjasterylizacji.pl.

Zapisy na zabiegi jak w ubiegłych latach będą odbywać się bezpośrednio u lekarzy.

Zabieg sterylizacji w ramach Akcji Sterylizacji nie jest bezpłatny. W sprawie kosztów zabiegu i terminów prosimy kontaktować się bezpośrednio z gabinetami weterynaryjnymi. (źródło: www.akcjasterylizacji.pl)

Agnieszka Wilczyńska na podstawie www.akcjasterylizacji.pl

 

Akcja sterylizacji 2019 (www.akcjasterylizacji.pl)
Kategoria: