Nasi w biegu „Recordowa Dziesiątka”

W niedzielę 10 marca odbył się w Poznaniu 15. Bieg „Recordowa Dziesiątka”. Jest to pierwszy, duży, masowy bieg w sezonie, dlatego chcemy Państwu zaprezentować biegaczy z naszej gminy, którzy zimy nie przespali, trenowali i rozpoczęli już starty.

Start i meta zlokalizowane były tradycyjnie w okolicy jeziora Malta. 10 kilometrowa trasa biegła ulicami Poznania.

Do mety dobiegło 4417 zawodników, wśród nich aż 75 z naszej gminy.

Najszybciej pobiegł w tym roku Kenijczyk Wycliffe Kipkorir (czas 00:28:59). Najszybszym mieszkańcem naszej gminy był Krzysztof Cwalina z Dąbrówki (czas 00:38:27) zajmując 279 miejsce. Najszybszą Panią z naszej okolicy była Małgorzata Jaroniec z Zakrzewa (1483 miejsce, czas 00:46:53).

Jak zawsze po dużych imprezach sportowych w naszej okolicy gratulujemy wszystkim zawodnikom i prezentujemy nazwiska tych, którzy reprezentowali naszą gminę w zawodach.
Poniżej podajemy wyniki na podstawie miejsca zamieszkania wpisanego w tabeli końcowej. Odpowiednio: miejsce na mecie/ nazwisko i imię/ miasto/ czas netto. Zestawienie opracowaliśmy na podstawie http://wyniki.plus-timing.pl/

1 Wycliffe Kipkorir Biwot KEN 00:28:59
2  Kamil Karbowiak POL Brzeg  00:29:22
3 Benard Muinde Matheka KEN 00:29:26
 

279  Krzysztof Cwalina Dabrówka 00:38:27
359 Józef Brandenburg Dopiewo 00:39:16
415 Maciej Przybysz Dopiewo 00:39:46
476 Krzysztof Kacprzak Dabrówka 00:40:15
626 Paweł Pieróg Paledzie 00:41:35
633 Wojciech Bressa Zakrzewo 00:41:38
644 Pawel Stapf Dopiewiec 00:41:41
781 Janusz Żuberek Skórzewo 00:42:39
835 Jakub Paluta Dabrówka 00:42:58
928 Piotr Maik Dopiewo 00:43:29
930 Marcin Dembkowski Dopiewiec 00:43:31
937 Przemysław Kochan Zakrzewo 00:43:33
975 Marek Wojciechowski Skórzewo 00:43:45
1007 Łukasz Stanke Dabrówka 00:43:55
1034 Tomasz Nawrocki Skórzewo 00:44:07
1050 Piotr Kołtowski Skórzewo 00:44:12
1121 Łukasz Nieczyporowski Dopiewo 00:44:36
1137 Konrad Zarewicz Dabrówka 00:44:40
1156 Michał Jackowiak Dopiewiec 00:44:44
1236 Piotr Prewicz Skórzewo 00:45:13
1327 Tomasz Fritzkowski Skórzewo 00:45:50
1336 Marek Adam Skórzewo 00:45:54
1400 Michał Kedzia Dabrówka 00:46:19
1454 Bartek Łysiak Dabrówka 00:46:42
1483 Malgorzata Jaroniec Zakrzewo 00:46:53
1519 Przemysław Budniak Dabrówka 2 00:47:03
1567 Roman Woroch Dopiewo 00:47:16
1665 Zbigniew Urban Dopiewiec 00:47:46
1795 Maciej Kaczmarek Skórzewo 00:48:27
1851 Michał Kazmierczak Dopiewiec 00:48:43
1879 Jacek Brzozowicz Zakrzewo 00:48:50
1915 Jerzy Cichocki Dabrówka 00:49:03
1946 Przemek Bieniek Dabrowa 00:49:09
2016 Grzegorz Czyzykowski Dabrówka 00:49:27
2100 Stanisław Krotecki Dabrówka 00:49:48
2151 Łukasz Moszczynski Dabrowa 00:50:06
2230 Ewa Bilinska Dabrówka 00:50:30
2296 Marcin Pietsch Wieckowice 00:50:52
2317 Leszek Kaczmarek Dabrówka 00:50:58
2393 Justyna Sobieralska Dabrówka 00:51:23
2421  Błażej Burek Skórzewo 00:51:29
2437 Tomasz Baczynski Dabrówka 00:51:35
2444 Magdalena Mejer Dabrowa 00:51:37
2507 Mariusz Wielgus Konarzewo 00:51:53
2512 Izabela Naskret Skórzewo 00:51:54
2528 Józef Nowak Skórzewo 00:52:01
2576 Justyna Góral-Kaczmarek Skórzewo 00:52:19
2584 Maciej Grzesiak Dabrowa 00:52:26
2752  Łukasz Jankowski Dabrówka 00:53:16
2777 Justyna Folek Zakrzewo 405 00:53:23
2791 Krystian Józefiak Dabrówka 00:53:29
2793 Łukasz Józefiak Gołuski 00:53:29
2865 Mariusz Nowak Dabrówka 00:53:50
2982 Andrzej Seifert Skórzewo 00:54:24
2983 Kamila Piatek Dabrówka 00:54:24
3164 Jerzy Szymanski Skórzewo 00:55:27
3231 Kasia Łysiak Dabrówka 00:55:50
3518 Robert Olejniczak Dopiewo 00:57:47
3540 Robert Szmatuła Skórzewo 00:57:55
3541 Piotr Nowak Skórzewo 00:57:56
3634 Radosław Zygmunt Skórzewo 00:58:44
3683 Magdalena Cierpiałkowska Dabrówka 00:59:16
3718 Daniel Krysztofiak Dabrówka 00:59:31
3747 Michał Taciak Skórzewo 00:59:46
3759 Joanna Gorna-Bebejewska Dabrowa 00:59:51
3801  Maria Kaniewska Dabrowa 01:00:12
3881 Karolina Dymek Dabrówka 01:01:15
3905 Ariel Wolny Dabrowa 01:01:37
4034 Jacek Roszyk Dabrowa 01:03:17
4098 Magdalena Kochan Zakrzewo 01:04:26
4301 Agnieszka Lembicz Paledzie 01:09:28
4309  Zuzanna Augustyniak Skórzewo 01:09:40
4331 Mikołaj Szymanski Skórzewo 07 01:10:31
4384 Paweł Augustyniak Skorzewo 7 01:14:20
4385 Paulina Rejewska Dabrowa 01:14:46

Zebrała Agnieszla Wilczyńska, na podstawie http://maniacka.kbmaniac.pl/

Nasi w biegu „Recordowa Dziesiątka” (http://maniacka.kbmaniac.pl)
Kategoria: