Pchli Targ znów w Dąbrówce

W sobotę 23 marca Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce przy ul. Malinowej 41 organizuje 4 edycję imprezy rodzinnej pod nazwą „Pchli Targ”.

Impreza odbędzie się w holu szkoły przy ul. Malinowej 41 w godzinach od 10.00 do 14.00.
Impreza organizowana jest pod hasłem: „Nie potrzebujesz? Wymień, oddaj, sprzedaj!”. Na targu będzie można sprzedać, kupić, wymienić przedmioty zalegające w szafach, skrytkach, pawlaczach i garażach.
W poprzednich edycjach sprzedawcy oferowali zabawki, książki, płyty, audiobooki a także odzież. Można było też kupić używane rowery, hulajnogi, deskorolki – wszystko w bardzo dobrym stanie i po niezwykle atrakcyjnych cenach.
W trakcie całej imprezy czynny będzie kącik kawowy, w którym można będzie kupić kawę oraz ciasto domowego wypieku przygotowane przez rodziców z Rady Rodziców.
Dochód ze sprzedaży stoisk oraz biletów wstępu zasili konto Rady Rodziców i będzie przeznaczony na wspieranie inicjatyw dzieci i nauczycieli w szkole a dochód ze sprzedaży przedmiotów wystawionych na stoiskach zasili portfele sprzedających.
Całej imprezie towarzyszy miła i rodzinna atmosfera.
Koszt stoiska dla wystawców – 20 zł/ stoisko.
Bilet wstępu dla odwiedzających 1 zł/osoby.
Bilety będą do nabycia w dniu imprezy, w holu szkoły (dla wystawców od godz. 9.30, dla odwiedzających od godz. 10.00). Szczegóły imprezy są dostępne na profilu Rady Rodziców Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce przy ul. Malinowej 41 na Facebooku pod adresem:

https://www.facebook.com/RadaRodzicowDabrowka/

Materiał nadesłany

Pchli Targ znów w Dąbrówce odbędzie się 23.03.2019r.