Dzień Kobiet w Palędziu

9 marca zapraszamy sąsiadki, koleżanki, babcie, siostry, mamy, córki…. do świetlicy wiejskiej w Palędziu. Wspólnie będziemy świętować Dzień Kobiet!

Imprezę organizuje Sołtys Palędzia, Rada Sołecka oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Palędziu. Niech Was te nazwy nie przestraszą, jesteśmy takimi samymi otwartymi i fajnymi babkami jak Wy!

Ponieważ lubimy się bawić, poznawać nowych ludzi i robić fajne rzeczy (nie tylko dla siebie, ale także dla innych), postanowiłyśmy zorganizować właśnie spotkanie z okazji Dnia Kobiet. To doskonała okazja!

Podczas tego wieczoru muzycznie będzie nam umilać czas Krystian ‘Livesound’ Jałoszyński.

Co jeszcze zaplanowałyśmy:
- koncert życzeń – będziecie mogły złożyć muzyczne życzenia osobie siedzącej obok Was lub komuś innemu (mamie, siostrze); Życzenia można zamawiać przed koncertem i przesyłać je na kgwpaledzie@onet.pl z dopiskiem „koncert życzeń”;
- quizy z nagrodami;
- sesja zdjęciowa – Pani Małgosia z Studio Goyka – fotografia i Marketing będzie nas portretować, można będzie się umówić na sesję;
- planujemy także małe zapoznanie się, z doświadczenia wiemy, jak ważne jest znać sąsiadkę
- „słodkie” zapewnią dziewczyny z KGW Palędzie, kawę i herbatę stawia sołtyska.
- niespodzianki ;-)

Nie prowadzimy zapisów. Na każdą z Was czekamy z takim samym zniecierpliwieniem. Świetlica jest duża, wszystkie się zmieścimy!
Będzie nam jednak miło, jeśli wyślecie nam informację o przybyciu mailem (kgwpaledzie@onet.pl) lub SMS’em (535 53 77 22).

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.
Jeśli jednak zechcielibyście wesprzeć Koło Gospodyń Wiejskich w Palędziu datkami na cele statutowe (czyli na organizowanie kolejnych spotkań integracyjnych) to będziemy wdzięczne. Numer konta w Banku Spółdzielczym Duszniki: 28 9072 0002 2017 1700 5751 0001

Dzień Kobiet w Palędziu
9 marca godz. 18.00
świetlica wiejska w Palędziu

Do zobaczenia!

Agnieszka Wilczyńska

Dzień Kobiet w Palędziu
Kategoria: