Czytaj - słuchaj z Legimi

Legimi to popularna platforma, w której można kupować e-booki czyli książki w postaci elektronicznej, które następnie można czytać w telefonie, tablecie, komputerze lub e-czytnikach. Oczywiście jest to usługa płatna.

Od stycznia tego roku Biblioteka w Dopiewie oraz wszystkie filie biblioteczne oferują swoim Czytelnikom BEZPŁATNY dostęp do serwisu Legimi. Proces rejestracji, który przedstawiamy poniżej pomoże chętnym uzyskać kod i zalogować się na platformę, by następnie rozpocząć korzystanie z Legimi.

Zatem jak to działa?
Aby uzyskać darmowy dostęp do zasobu Legimi musisz posiadać ważną Kartę Czytelnika Biblioteki w Dopiewie.
Przyjdź do Biblioteki w Dopiewie lub jej Filii w Dąbrówce, Konarzewie lub Skórzewie i odbierz darmowy kod dostępu. Musisz jedynie pamiętać, że kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany, w przeciwnym wypadku wygasa.
Załóż konto na stronie www.legimi.pl/wbppoznan i podaj otrzymany kod dostępu.
Pobierz aplikację Legimi na swoje urządzenie. Może to być czytnik, telefon, tablet lub komputer. Następnie zaloguj się i czytaj bez ograniczeń!
Liczba kodów jest ograniczona

Informacje dodatkowe.
Dostęp do e-booków otrzymujesz na okres jednego miesiąca od daty aktywowania kodu (np. 10 lutego – 10 marca).
Aby móc korzystać dalej z nieograniczonego dostępu do Legimi zgłoś się po nowy kod do dowolnej Biblioteki.
Po pobraniu na półkę e-booki można również czytać będąc offline.
Czytelnicy mogą czytać e-booki w Legimi aż do osiągnięcia przez wszystkich korzystających limitu stron w ramach zakupionego przez Bibliotekę pakietu (1 450 000 stron) lub do dnia zakończenia
świadczenia usługi przez Legimi, tj. 2.01.2020, czyli ostatni dzień ważności kodów wydanych przez Bibliotekę w grudniu 2019 r.

Gminna Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Dopiewie

GBPiCK w Dopiewie zaprasza!
Kategoria: