Nowe harmonogramy wywozu śmieci

Z informacji jakie do mnie wpływają wynika, że nie do wszystkich skrzynek pocztowych w naszej gminie wrzucono na koniec roku harmonogram wywozu śmieci na 2019 rok.

Część mieszkańców wciąż czeka z nadzieją, że harmonogramy otrzymają. Ci, którzy stracili nadzieję proszeni są o samodzielne wydrukowanie sobie harmonogramów, które są do pobrania na stronie: https://www.dopiewo.pl/aktualnosci/2018-12-21/harmonogramy-odbioru-odpadow-2018
W sytuacji zagubienia harmonogramu na 2019 rok jest możliwość wysłania mieszkańcowi drogą elektroniczną plik PDF.
Harmonogram odbioru odpadów na 2019 rok jest również dostępny na stronie internetowej Urzędu Gminy Dopiewo oraz ZM SELEKT.

Zadałam pytanie Pani Dorocie Lew-Pilarska, Przewodniczącej Zarządu Związku Międzygminnego" CZO-Selekt". Taką otrzymałam odpowiedź:
Dzień dobry.
W nawiązaniu do maila w sprawie rzekomego braku harmonogramów informuję, iż do dnia dzisiejszego nie wpłynęła żadna reklamacja w spawie nie dostarczenia mieszkańcom Gminy Dopiewo harmonogramów.
W załączeniu informacja w sprawie dystrybucji harmonogramów dostarczony przez firmę Alkom.
Jednocześnie informuję, iż wszystkie harmonogramy są na stronie internetowej Związku, stronie internetowej Gminy. Polecam również bezpłatną usługę - aplikacje EcoHarmonogram dostępną do pobrania przez każdego zainteresowanego mieszkańca.

Przesłano mi także zestawienie dat i miejsc dostarczenia harmonogramów. Z tym, że w moim odczuciu mocno nierzetelny. Mieszkam w Palędziu, tu wywóz miał nastąpić 31.12, śmieci zabrano dopiero 2.01, ale w zestawieniu oczywiście widnieje 31.12. itd.

Jednym słowem, nie ma reklamacji, nie ma informacji, nie ma problemu.

Agnieszka Wilczyńska

Nowe harmonogramy wywozu śmieci
Kategoria: