Gwiazdorska Męczennica Rowerowa

Wszystkich miłośników Męczennic Rowerowych, a także niezrzeszonych wokół tego pomysłu na aktywną turystykę rowerową, zachęcam do wzięcia udziału w kolejnym rajdzie, tym razem w charakterze Gwiazdora – Dobrodzieja.

W przedświąteczny czas wesprzyjmy jakże „gwiazdorską” inicjatywę: 5 Przejazd Gwiazdorów Przez Poznań. Dokładne informacje znajdziecie na stronie organizatora tj. Bike Atelier.

Tutaj tylko dodajmy, że aby w pełni wziąć udział w przejeździe Gwiazdorów należy wykupić, za kwotę 30 zł, pakiet startowy (zawierający numer startowy i gwiazdorską czapkę). Wskazane byłoby założyć na siebie gwiazdorski płaszcz, ale nie jest to obligatoryjne. Obligatoryjne jest natomiast stawiennictwo w Parku Skórzewskim - w niedzielę 9. grudnia, punktualnie o godzinie 10:00 (najlepiej kilka minut wcześniej).
Pojedziemy trasą przez ulice: Złotowską – Bukowską - Al. Polską – Botaniczną – Naramowicką – Al. Solidarności. Gdybyśmy z jakichś powodów nie zdążyli na start, włączymy się do peletonu na trasie. Potem pojedziemy już za organizatorami - do Centrum, a następnie na metę nad J. Strzeszyńskim. W sumie, wraz z powrotem do Skórzewa pokonamy ok. 55 km i powinniśmy być w domach przed zmrokiem.
Do zobaczenia w niedzielę! 
IR

Gwiazdorska Męczennica Rowerowa
Kategoria: