Dzieciaki do rakiet

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce jako jedyna w naszej gminie bierze udział w konkursie „Dzieciaki do rakiet”.

60 zwycięzców konkursu zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy.
Głosowanie trwa do 18 grudnia, lista zwycięzców zostanie opublikowana 21 grudnia. Zwycięskie szkoły podstawowe otrzymają profesjonalny sprzęt tenisowy do nauki dzieci (rakiety, piłki, siatki), a nauczyciele z tych placówek zostaną specjalnie przeszkoleni. Szkolenie odbędzie się we współpracy z Polskim Związkiem Tenisowym. Szkolenia w pełni przygotują nauczycieli do nauki tenisa ziemnego podczas lekcji wychowania fizycznego, a także na zajęciach dodatkowych.

Głosowanie odbywa się za pośrednictwem strony www.dzieciakidorakiet.pl. Każdy odwiedzający stronę może obejrzeć wszystkie prace konkursowe zakwalifikowane do konkursu. By zagłosować na szkołę w Dąbrówce nalezy wpisać na stronie www.dzieciakidorakiet.pl w wyszukiwarce "Dąbrówka".

Link do prezentacji szkoły: www.dzieciakidorakiet.pl/zgloszenia/710/szkola-podstawowa-im-kawalerow-o...

Można oddać 5 głosów dziennie bez logowania się i podawania żadnych danych!

„Dzieciaki do rakiet” to ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas promująca aktywność fizyczną wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. 

Agnieszka Wilczyńska na podstawie przesłanych materiałów oraz www.dzieciakidorakiet.pl

Kategoria: